Dom

Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd

profil firmy

Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd., sąsiadująca z wieloma firmami z listy Fortune 500 na całym świecie, mieściła się w Guangzhou Economic and Technological Development Zone, strefie rozwoju na poziomie państwa. Zarządzanie jakością firmy jest zgodne z ISO9001: 2008. Uzyskaliśmy również certyfikat ISO14001: 2004 i OHSAS18001: 2007.

WILLSTRONG angażuje się w lekkie metalowe materiały kompozytowe, panele aluminiowe i posiada profesjonalne doświadczenie w dostarczaniu satysfakcjonujących rozwiązań dotyczących różnorodnych metalowych paneli kompozytowych, licznych kolorów powierzchni, perforacji lub aplikacji w kształcie 3D, a także zintegrowanego systemu na zamówienie. spółki należały do ​​trzech marek, tj. WILLSTRONG ® , FASHIONBOND ® i ALYBOND ® .

Misja

Koncentrując się na rynku, koncentrując się na potrzebach klientów, perspektywach globalnych i operacjach ponadnarodowych, stał się szanowaną firmą naukową; kreatywna klasyczna jakość, przewodzenie rewolucji kosmicznej i skupienie się na opracowaniu i zastosowaniu nowych materiałów w celu stworzenia nowego świata ochrony środowiska i oszczędności energii.
Wizja
Do tej pory firma obsługiwała ponad 1000 klientów krajowych i zagranicznych, a jej produkty sprzedawały się dobrze w ponad 60 krajach i regionach. Główne zakończone projekty obejmują projekt renowacji lotniska Paris-Charles de Gaulle, rosyjskiego budynku federalnego, indonezyjskiego lotniska, budynku Hangzhou LV i centralnej osi Expo w Szanghaju. Projekt, Xi'an Zhongda International Business Center, Shenzhen Energy Building, itp., Od pogłębiania pomysłów, zdobywania wymagań, wdrażania produktów do usług aplikacyjnych, każdy element zweryfikował jakość naszych produktów, ale był również świadkiem śladu nasza historia marki.
Zobacz więcej O nas
nasza firma
2017
5 milionów juanów na modernizację wyposażenia.
Zastosowanie ognioodpornej płyty aluminiowej klasy A2 w budynku Shenzhen Energy Building.
Współgospodarz pierwszego konkursu umiejętności w branży logo Guangdong.
Zastosowanie ognioodpornej płyty aluminiowej klasy A2 w szpitalu Guangxi Qinzhou

 • 2016
  Utworzenie działu badań technicznych i rozwoju poprzez aktywny wysiłek i pomyślne zakończenie międzynarodowego projektu centrum biznesowego Xi'an CUHK.
  Przyznano pięć patentów na kompozytową płytkę z miedź o strukturze plastra miodu, tytanową cynkową płytkę zespoloną o strukturze plastra miodu, kompozytowy kompozyt na bazie wody na bazie metalu, strukturę płyty kompozytowej o wysokiej wytrzymałości na oddzieranie, konstrukcję ściany osłonowej z metalowej płyty kompozytowej
 • 2013
  Firma stworzyła witryny testowe ekspozycji produktu w Sanya i Turpan.
  Udany rozwój dźwiękoszczelnego sufitu o strukturze plastra miodu.
  Udane badania i rozwój produktu "Cherry of the year" i zastosowane w projekcie Dingxin International Group.
  Wzorcowy wzór sukcesu R & D, za pośrednictwem Biura Nauki i Technologii w Guangzhou oraz akceptacji ekspertów w dziedzinie projektów w dziedzinie nauki i technologii.
 • 2012
  Zastosowanie panelu o strukturze plastra miodu Dongshi do dekoracji ścian zewnętrznych flagowego sklepu LV w Hangzhou Mansion.
  Zastosowanie antybakteryjnej płyty kompozytowej z aluminium w Guizhou Zunyi Medical College.
  Formalnie zaproponować koncepcję "defaktoryzacji", koncentrując się na marketingu i zwiększyć promocję marki.
 • 2002 ~ 2003
  Centrala administracyjna przeniosła się do Guangzhou Strefy Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego.
  Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nowy park przemysłowy Qixing.
  Udane prace badawczo-rozwojowe i produkcja płyty aluminiowej "Grade B1 Fireproof Aluminium Composite Board"
 • 1995-2002
  Założony w 1995 roku w Guangzhou biura przemysłu i handlu, w tym roku jest zdefiniowany jako pierwszy rok rozwoju przedsiębiorczości.
  Pierwsza linia produkcyjna została wprowadzona do produkcji w 1999 roku i formalnie weszła w przemysł wytwórczy.
  Pierwsza wyprodukowana przez siebie aluminiowa i plastikowa płyta kompozytowa została wykorzystana w Gansu Wuwei Credit Union w 1999 roku.
Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : WILLSTRONG®, FASHIONBOND®, ALYBOND®

Rok założenia : 1995

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Aluminiowe panele sufitowe na sprzedaż dobra jakość Aluminiowe panele sufitowe na sprzedaż dobra jakość Aluminiowe panele sufitowe na sprzedaż dobra jakość Aluminiowe panele sufitowe na sprzedaż